Rambler's Top100

Меценат проекта

Сергеевка на русском Sergeevka in english

КУРОРТ   У МОРЯ

КАТЕГОРИИ

 

О камчатке География История Погода Камчатки

Литература о Камчатке, камчатских авторов... - «Камчатский форум». Камчатка, Петропавловск-Камчатский, Елизово

Читать бесплатно книгу Описание земли Камчатки, Степан Крашенинников

О Камчатке

Важная информация

Книги по истории Камчатки | Камчатка, Петропавловск-Камчатский: история Камчатки, история Петропавловска-Камчатского, фото Камчатки

Камчатка

Вулканы Камчатки, факты и подробное описание

Интересные факты о камчатке

История освоения Камчатки

 

Doctor Bartosh - автор уникальной методики
Новое ВРЕМЯ. Информационно-развлекательный еженедельник. Новости города Аккерман. Крымская баннерная сеть

 

 

Si të udhëtojmë pa viza: ide për udhëtim pa viza anembanë botës

  1. Moska - Nairobi
  2. Nairobi - Rio De Janeiro
  3. Rio de Janeiro - Mexico City
  4. Mexico City - Shanghai
  5. Shanghai - Moskë

Në mënyrë që të shkoni në Rreth Bota nuk ka nevojë të jetë Fedr Konyukhov. Në faqen e internetit të ndonjë aleance të aviacionit (Sky Team, Oneworld ose Star Alliance) ju lehtë mund të blej një biletë të rrumbullakët, është vetëm viza. Por djalli, si gjithmonë, është në detaje. Nëse blini veçmas segmente, është më e lirë, dhe ju nuk mund të keni nevojë për vizë nëse ndërtojeni rrugën tuaj me mençuri. Motori i kërkimit turistik Aviasales ju fton të udhëtoni nëpër botë pa një vizë të vetme.

Transportuesit ajrorë evropianë do të paguajnë për fluturimet e vonuara

lexoj

Si të udhëtoni me miqtë - një kujtesë e dobishme

lexoj

Ne do të shpjegojmë lajmin: ju mund të fluturoni përsëri mbi Pakistani

lexoj

Institucionet më fun LGBT në botë

lexoj

Papritmas dhe këndshëm: "Fitorja" do të fluturojë në Eilat dhe Dubai

lexoj

Ne do të shpjegojmë lajmin: do të jetë e mundur të pij duhan përsëri në aeroporte, por kjo nuk është e sigurt

lexoj

Moska - Nairobi

Kenia është mbi të gjitha një Afrikë e madhe pesë: një elefant, një luan, një leopard, një buall dhe një rinoceront. Fat i madh për të parë të gjitha kafshët gjatë një safari. Shikoni ata të shkojnë në parkun e madh kombëtar Masai Mara.

Pa marrë parasysh sa është ekzotike Kenia, mund të arrish këtu me vetëm një ndalesë. Ofertat më të mira për çati Turkish Airways. Si rezultat, një biletë me një drejtim kushton rreth 16 mijë rubla. Një tjetër $ 50 do të kushtojë një vizë pas mbërritjes.

Nairobi - Rio De Janeiro

Nëse nxitoni, ju mund të kapni karnavalin e famshëm! Nga 1 mars deri më 4 mars, në sambadromë, shkollat ​​më të mira të Rio do të tregojnë gjithçka që munden. Por edhe pa një karnaval ka diçka për të bërë. Mundohuni të gjeni atë vajzë nga Ipanema ose merrni një udhëtim me helikopter mbi plazhet e qytetit. Argëtim i veçantë - eksperimente me pjekje të lokaleve lokale. Tashmë në carioks mishit kuptojnë!

Biletat nga Nairobi në Rio do të kushtojë 34 mijë, përsëri nuk ka probleme me vizën, ata janë të lejuar në vend me një pasaportë ruse.

Rio de Janeiro - Mexico City

Pastaj fluturojnë në Meksikë. Në kryeqytet, ju do të gjeni një turmë prej një qyteti shumë milionësh, kështu që pas shikimit të pikturave të Frida Kahlo, shkoni në piramidat e Teotihuacan, ajo është fjalë për fjalë 40 kilometra nga Mexico City.

Duhet të them që Meksika nuk është një vend pa viza, do të duhet të plotësoni një formular online në vend, por nuk keni nevojë të jepni pasaportë në ambasadë, është mirë! Biletat nga Rio do të kushtojë 29 mijë, dhe në rrugën këtu ju gjithashtu shikoni në Bogota.

Mexico City - Shanghai

E vetmja mënyrë për të fluturuar në Paqësor pa hapur një vizë të SHBA është një fluturim nga Mexico City në Shanghai. Unë duhet të them se kjo është një aventurë për 20 orë me karburant në kufirin me Kaliforni. Bileta me vlerë pak më shumë se 55 mijë një mënyrë.

Për tre ditë në Kinë, nuk nevojitet vizë, në kufi ju vetëm duhet të tregoni një biletë për në Moskë.

Shanghai - Moskë

Para hedhjes së marsheve të fundit ne rekomandojmë si të relaksoheni në një nga banjot kineze. Në përgjithësi, kjo është një kombinim i tërë - me dhoma masazhesh, dhoma me avull, restorante. Këtu mund të gjesh dhe të vendosësh veten në rregull. Koha e mbetur rekomandohet të kalojë në shëtitjet nëpër Shangai të vjetër, e cila pothuajse nuk është e dukshme pas rrokaqiejt.

Biletë direkte nga Shanghai në Moskë Kushton 13 740 rubla. Dhe, nga rruga, nëse kombinoni të gjitha shpenzimet e transportit së bashku, ju do të merrni pothuajse 25% më lirë se një biletë të rrumbullakët në botë për ndonjë nga aleancat.

  Чем отличается курорт Сергеевка от подобных   курортов Крыма ?

Узнать цены

Прайс в Excel формате

заказать путевку сейчас!!!

 

Сергеевка - курорт на Черном море. Солнечный Берег.

 

РЕКЛАМА

(c) Bartosh Dmitriy 22.05.2001
All rights reserved
Ссылка на сайт ОБЯЗАТЕЛЬНА
Использование материалов сайта только с разрешения автора.